Ahmet YARDIMCI

Ahmet YARDIMCI

Yönetim Danışmanı, Eğitmen

1975 yılında İstanbul’da doğdu. Lisans öğrenimini İTÜ Maden Mühendisliği’nde yaptı.

Profesyonel iş hayatına 2000 yılında Amerikan menşeili EXPEDITORS INT. lojistik firmasında satış temsilcisi olarak başladı. İlerleyen dönemde Satış Müdürlüğü görevini üstlendi. Görevi süresince Expeditors Türkiye’nin bağlı olduğu Beyrut Bölge Müdürlüğü’nde ve çeşitli Avrupa şubelerinde düzenlenen eğitim programlarını tamamlayarak akredite eğitmen oldu.

2012 yılında kurduğu Edukalip Eğitim ve Danışmanlık Firması’yla Vakıfbank, PWC (Opsago), Ziraat Bankası, Ziraat Yatırım, Forever Living, Kadıköy Belediyesi, Yataş, THY Teknik, Sardunya, JCI, TÜV Süd, Merieux, Sütaş, Elif Plastik, Weber, Alman Türk Ticaret Odası, Bosch gibi bir çok firmaya verilen hizmet sürecinde danışman/eğitmen olarak görev yapan Yardımcı, kurumlara sunduğu konsept ve teknoloji konusundaki danışmanlık ve eğitim hizmetlerine satış, müşteri ilişkileri, iletişim, liderlik konularında eğitimlerini de katmış oldu. Bu sayede Kurumsal Akademi kurulumu sürecinin tamamında hizmet vermeye başladı.

Aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi eğitmenlerinden biri olan Yardımcı, evli ve 2 çocuk babasıdır.