Buyçe NARTER

Buyçe NARTER

Yönetim Danışmanı, Eğitmen

1974 İstanbul doğumlu Buyçe Narter, Cağaloğlu Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nden mezun oldu.

Sonrasında 17 yıl boyunca sırasıyla Tekstilbank, UlusalBank ve 13 yılı Türk Ekonomi Bankası’nda olmak üzere; Şube ve Genel Müdürlük lokasyonlarında Organizasyon, Süreç Yönetimi, Kalite & Çevre & Müşteri İletişim Yönetim Sistemleri'nin, Doküman Yönetim Sistemi’nin, iç iletişim süreçleri, satış süreçleri, norm kadro, SLA-KPI sisteminin kurulması konularında yapılan birçok çalışmaya liderlik etti. Bankanın insan kaynakları, tedarik yönetimi, muhasebe, inovasyon gibi süreçlerinin ERP sistemine geçiş çalışmalarını yürüttü. Gerek banka, gerek holding, gerekse iştiraklerde yeniden yapılandırma çalışmalarını yürüttü.

2003 yılından itibaren birçok konuda iç eğitmen olarak eğitimler verdi. 2008 yılından itibaren KalDer’de, EFQM Mükemmellik Modeli ödül değerlendiriciliği yaptı. 2014 yılından itibaren Açıksınıf.com firmasında birçok tanınmış eğitmen için eğitim konusunda danışmanlık verdi, eğitimler düzenledi ve satışını gerçekleştirdi, aciksinif.com’u yönetti.

2014 yılından beri Edukalip Eğitim ve Danışmanlık firmasında çalışmaktadır. Vakıfbank, Lloyd’s Register, JCI, PWC (Opsago), Sardunya, Ziraat Bankası, Yataş, İNG Bank, Infosec, Nebula, Habasit, Kadıköy Belediyesi, Coldwell Banker gibi birçok kurumsal firmaya/belediyeye müşteri ilişkileri, iletişim, satış, kişisel gelişim ve yönetim sistemleri konularında eğitimler vermekte, aynı zamanda da uzmanlığı kapsamındaki konularda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Vakıfbank bünyesinde verilen eğitimlerle 3000’den fazla, Ziraat Bankası bünyesinde verilen eğitimlerle 500’den fazla çalışanı eğitmiştir.

Aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi eğitmenlerinden biri olan Narter, Almanca ve İngilizce dil bilgisine sahip, evli ve 2 çocuk annesidir.