Ceren ÇİÇEK

Ceren ÇİÇEK

Eğitmen, Yönetici Koçu, Yönetim Danışmanı

23 yıldır yetişkin eğitimi veren Ceren Çiçek; Eğitmen, Konuşmacı, Yönetici Koçu ve Yönetim Danışmanı olarak çalışmaktadır. İstanbul Erkek Lisesi’ni bitirmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi’nde Uluslararası Yöneticilik Yüksek Lisansını tamamlamıştır.

Borusan Otomotiv (BMW) ve  Doğuşmotor (Audi & Porsche)’de Eğitim Uzmanlığı yaptıktan sonra Doğuş Otomotiv(VW Ticari Araç)’de Eğitim Şefi olarak çalışmıştır. Turkcell’de, Bireysel Satış Eğitim Müdürü olarak görev almıştır.

2010 yılında Kurşun Kalem Eğitim, Koçluk ve Danışmanlık’ı kurmuştur. Doğuş Otomotiv’de; VW, Scania, Skoda, Arçelik A.Ş.’de; Arçelik, Beko, Altus, Renault Mais’te; Renault, Dacia, Tofaş’ta; FIAT, Arkas Holding, Kaleseramik, Honda gibi Dünya’nın önde gelen markaları ile çalışmıştır. İhtiyaca özel butik gelişim programları tasarlamaktadır.

Profesyonel Koçluk çalışmalarına devam etmekte olup, bir koçluk platformunun yöneticiliğini yapmaktadır.

Liderlik, iletişim, koçluk, otomotiv, eğitmen geliştirme ve süreç yönetimi konularında uzmandır. BMW markası için “Uluslararası Eğitmenlik” de yapmıştır. Eğitim alanında 2, danışmanlık alanında 1 uluslararası ödülü bulunmaktadır.  Almanca ve İngilizce bilen Ceren Çiçek, evli ve 1 kız çocuk annesidir.

Eğitmene ait Kurslar