Hülya MUTLU

Hülya MUTLU

Eğitmen, Danışman, Konuşmacı

Hacettepe Üniversitesi İİBF mezunu olan Hülya Mutlu, Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde kalite yönetimi müşteri ilişkileri çalışmalarını üç yıl süre ile yürütmüştür. 2001-2003 yılları arasında İngiltere South Essex Collage ve London Image Institute(L.I.I.)'de kişisel gelişim ve kurumsal gelişim danışmanlığı eğitimi almış, kalite yönetimi yüksek lisansını tamamlamıştır. Mutlu, uluslararası iki ayrı şirketin satış-pazarlama ve uluslararası müşteri hizmetleri alanlarında çalıştı. Özel Müşteriler Yöneticisi (Key Account Manager) olarak görev yaptı.

Hülya Mutlu, birçok Avrupa Birliği projesinde de eğitim koordinatörlüğü görevi üstlenmiş ve eğitmen olarak çalışmıştır. Aynı zamanda KOSGEB’in üniversitelerde yürüttüğü girişimcilik projelerinde de eğitmen olarak görev almıştır. Hülya Mutlu ayrıca Türkiye’nin birçok üniversitesinde öğrenci ve öğretim görevlilerine sertifikalı eğitim programları vermektedir.

Kurumsal ve bireysel gelişim uzmanı olarak görünüm-davranış-iletişim(appearance-behavior-communication); ilk izlenim, beden dili, beden dili ve etkili iletişim, liderlik, profesyonel iş yaşamı kuralları, motivasyon, takım çalışması, zaman yönetimi ,hedef belirleme, etkin mülakat teknikleri ve CV hazırlama, müşteri ilişkileri yönetimi, kalite yönetimi konularında eğitimler vermektedir.